Haber

Konya’da deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika Konya depremleri! 10 Mart AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Kayseri depremi oldu mu? Sorusu, geçtiğimiz dakikalarda yaşanan olaylar arasında en çok merak edilenlerin arasında yer aldı. Kayseri’de vatandaşlar ara sıra meydana gelen artçı sarsıntılardan dolayı sarsıntı mı yaşadı? Sorusuna internette yanıt arıyor. Peki, Kayseri depremi oldu mu? Az önce beyin sarsıntısı mı geçirdin? Kayseri’de son dakika depremleri! 10 Mart AFAD ve Kandilli deprem listesi!

KAYSERİ SALASI MIYDI?

Kayseri’nin Hacılar ilçesinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntının etkisiyle paniğe kapılan vatandaşlar kendilerini sokağa atarken, ekipler de alanda tarama çalışması başlattı. Kayseri Vali Yardımcısı Şenol Esmer, “İlk belirlemelere göre olumsuz bir bildirim yapılmadı. Ekiplerimiz saha kontrol çalışmalarına yönlendirildi.”

DÜN GECE KAYSERİ’DE SALGIN Mİ OLDU?

Kandili Rasathanesi’nin verdiği bilgiye göre bugün Kayseri’de çok sayıda sarsıntı meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Son dakika Deprem haberiyle vatandaşlar anlık şok haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

KAYSERİ SON sarsıntıların LİSTESİ GERÇEK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu