Haber

Red Dead Redemption 2 son kez indirimli 100 TL

Vahşi doğası ve sürükleyici hikayesiyle oyuncuların ilgisini çeken Red Dead Redemption 2, Steam’de çıkan zam haberinin ardından oyunculara son fırsatı vererek Humble Bundle sitesinde indirime girdi.

RDR 2 HUMBLE PAKETİNDE MEVCUTTUR

Dijital oyun mağazası Humble Bundle sitesinde Steam artışlarının ardından Red Dead Redemption 2 indirimli olarak 98 TL’ye indirildi. Humble Bundle’dan Red Dead Redemption 2 satın alan oyuncular, Epic Games mağazasında e-posta adreslerine gönderilen eser anahtarını aktifleştirerek oyunu son kez bu fiyattan satın alabilirler.

Humble Bundle’dan Red Dead Redemption 2 satın almak için Burada

NASIL ALINIR?

Humble Bundle sitesinden Red Dead Redemption 2 satın almak için öncelikle hesabınız yoksa üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oluşturduktan sonra Red Dead Redemption 2’yi sepetinize ekleyin ve kart bilgilerinizi girin. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, Epic Games Store’da Red Dead Redemption 2’yi etkinleştirmeniz için ekranda veya e-posta adresinizde eser anahtarı size verilecektir. Epic Games uygulamasında verilen anahtarı etkinleştirerek oyunu Epic Games kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu